• Home
  • healthblog

Blog

UCLA i zakończyła szkolenie w Harvard Medical School.

Możesz również uzyskać dostęp do nauczania NOA za pośrednictwem bezpłatnego kursu EDX Juilliard, wynikającego z najlepszych: Fundacji Psychologii Performance.

W przedsprzedaży nadchodząca książka Ellen How To Being: Cicha swojego wewnętrznego krytyka i wzniesienie się powyżej lęku społecznego. Uzyskaj jeszcze bardziej doświadczone wskazówki, aby być szczęśliwszym i zdrowszym, subskrybując podcast w iTunes lub Stitcher, lub dostarczyć każdy odcinek bezpośrednio do skrzynki odbiorczej, rejestrując się w biuletynie. Śledź na Facebooku i Twitterze.

za darmo, pomocne pliki do pobrania w celu walki z lękiem społecznym i bądźcie autentycznym sobą, odwiedź ellenhendriksen.com.

Zdjęcie mikrofonu i miejsca © Shutterstock

Chcesz bardziej doświadczonego psychologa? Subskrybuj poniżej.

Wszystkie treści są tutaj tylko do celów informacyjnych. Ta treść nie zastępuje profesjonalnego osądu własnego dostawcy zdrowia psychicznego. Skonsultuj się z licencjonowanym specjalistą ds. Zdrowia psychicznego w celu uzyskania wszystkich indywidualnych pytań i problemów.

O autorze

Ellen Hendriksen, PhD

Dr. Ellen Hendriksen była gospodarzem podcastu Davvy Psychologologa w latach 2014–2019. Jest psychologiem klinicznym w Boston University’s Center for Lechiety and Powiązane zaburzenia (karta). Zdobyła doktorat. w UCLA i zakończyła szkolenie w Harvard Medical School. Jej naukowo oparte na naukowym podejściu o zerowym osądu jest regularnie prezentowane w Psychology, Scientific American, The Huffington Post i wielu innych mediach. Jej debiutancka książka, How to Being: Cicha swojego wewnętrznego krytyka i wzniesienie się powyżej lęku społecznego, została opublikowana w marcu 2018 r..

Subskrybuj podcastu psychologa Spotify Google Stitcher

Leki na receptę mogą wpływać na wchłanianie i wykorzystanie twojego ciała i wykorzystanie twojego ciała składniki odżywcze. Jeśli używasz tabletek lub HRT, upewnij się, że dostajesz wystarczającą ilość tych składników odżywczych.

autorstwa Monica Reinagel, MS, LD/N, CNS Nutrition Diva 25 lutego 2015 r W jaki sposób tabletki antykoncepcyjne wpływają na Twoje potrzeby żywieniowe, obecnie doświadczamy problemów związanych z odtwarzaniem w Safari. Jeśli chcesz słuchać dźwięku, skorzystaj z Google Chrome lub Firefox.

Ilekroć oglądam wieczorne wiadomości, jestem zdumiony wszystkimi lekami na receptę na receptę reklamową bezpośrednio konsumentom, sugerując, że zapytasz lekarza, czy ty Powinien być na najnowszym, największym leku. Nazwij mnie staromodnym, ale z pewnością mam nadzieję, że mój lekarz nie polegał na mnie, aby zasugerować, na które nowe leki powinienem być – ponieważ oglądam wieczorne wiadomości raz na jakiś czas.

Są wymagane Aby wymienić potencjalne skutki uboczne w tych reklamach, oczywiście prowadzące do tych dziwacznych i niepokojących recytacji, które czytają szybko, gdy patrzymy na atrakcyjną starszą parę antyktywującą lub obserwującą ptaki: „Może powodować chrapanie, świszczenie, swędzenie brzucha, leworęczna, nadmierne użycie kalamburów lub śmierci. ” Dzięki za podzielenie się.

Mało znany efekt uboczny tabletek antykoncepcyjnych

Cóż, w tym tygodniu chcę rzucić światło na mało znane efekty uboczne recepty na receptę Leki stosowane przez ponad 10 milionów kobiet w amerykańskich tabletkach antykoncepcyjnych mogą wyczerpać ciało kilku witamin z B (ryboflawinę, B6, B12 i kwas foliowy), witaminę C, magnez i cynk. A ponieważ środki antykoncepcyjne są często przyjmowane przez dłuższy czas, nawet subtelne efekty mogą się sumować.

Zobacz także: czy twoja pigułka antykoncepcyjna może się nie powieść, jeśli weźmiesz antybiotyki?

Teraz nie chcę przeceniać niebezpieczeństw: o ile wiemy, doustne środki antykoncepcyjne nie są t powodując powszechne braki składników odżywczych w tym kraju. Ale badania pokazują, że kobiety, które biorą pigułkę, mają niższy poziom tych składników odżywczych w swoich ciałach. A jeśli jesteś świadomy tego potencjalnego efektu, możesz podjąć kroki w celu zrekompensowania.

Nawiasem mówiąc, hormonalna terapia zastępcza (lub HRT) używa tych samych hormonów co pigułki antykoncepcyjne, ale w różnych dawkach i proporcje. Tak więc, jeśli przyjmujesz HRT, ta rada również dla Ciebie.

Podstawowa multi witamina powinna wystarczyć, aby powstrzymać cię od kłopotów. Ale, jak wiecie, wolę, abyś otrzymał odżywianie od żywności zamiast suplementów. Oto 6 pokarmów, które są szczególnie bogate w składniki odżywcze, które są wyczerpane przez hormony:

Co jeść, jeśli weźmiesz pigułkę antykoncepcyjną

soczewicą są doskonałym źródłem folii Kwas, nie wspominając o wypełnieniu białka i błonnika. Ponadto, w przeciwieństwie do suszonej fasoli, mogą być gotowe do jedzenia w mniej niż 30 minut. Lub weź zupę soczewicą o niskiej zawartości sodu na lunch.

Jaja i produkty mleczne będą jednymi z twoich najlepszych źródeł ryboflawiny. Jeśli jesteś weganinem, migdały są dobrą alternatywą.

Szpinak zarabia swoje paski Superfood jako dobre źródło B6, kwasu foliowego i magnezu – nie wspominając o witaminach A i K. jedz go surowo w sałatkach, lekko smażone jako dodatkowe naczynie lub napełnianie omletów, lub Dodaj garść do swojego koktajlu.

Jednym z moich ulubionych przepisów soczewicy jest ciepła sałatka z soczewicy zwieńczona szpinakiem i smażonym jajkiem – więc to 3 z tych potraw w jednym posiłku! (Oto przepis, jeśli chcesz go wypróbować.)

Strony

12next ›Ostatnie»

O autorze

Monica Reinagel, MS, Ld/N, CNS

Monica Reinagel jest certyfikowanym licencjonowanym dietetykiem, autorem i twórcą jednego z najbardziej rankingowych podcastów iTunes. Jej rada jest regularnie prezentowana w The Today Show, Dr. Oz, NPR i w wiodących krajach gazetach, czasopismach i stronach internetowych. Czy masz pytanie dotyczące odżywiania? Zadzwoń na linię Diva Diva Diva pod numer 443-961-6206. Twoje pytanie może być prezentowane w programie.

Mięśnie serca i naczynia krwionośne osłabiają się z wiekiem. Dowiedz się, ile powinieneś ćwiczyć, aby swoje serce było zdrowe w miarę starzenia się.

autorstwa Ben Greenfield Get-Fit Guy 17 października 2014 r ?, Zbliżam się do powiedzenia:

„Okazuje się, że możesz ćwiczyć zaledwie 15 minut dziennie, aby zachować zdrowie, zaledwie 30 minut dziennie, aby pozostać w formie i szczupli, a ty Nie otrzymuj żadnych dodatkowych korzyści, gdy przekroczysz 90 minut dziennie. ”

, ale okazuje się, że niekoniecznie tak jest, a przynajmniej nie dla wszystkich.

W ostatnim badaniu zatytułowanym „Wpływ ćwiczeń przez całe życie” na zgodność z lewą komorą i rozszerzalność ”, naukowcy przyjrzeli się 102 seniorom ze średnim wieku 70 lat i znaleźli znaczącą przewagę zdrowotną i sercowo -naczyniową u osób, które osoby, które osoby Ćwiczone 4-5 razy w tygodniu przez 30 minut lub dłużej.

W szczególności naczynia krwionośne stają się sztywniejsze z wiekiem, co może powodować problemy z sercowo-naczyniowym, takie wysokie ciśnienie krwi, fibrylacja przedsionków i ostateczna niewydolność serca. Im bardziej wysportowane i aktywne były starsze osoby, tym mniej sztywne były ich serca i naczynia krwionośne.

Innymi słowy, niskie dawki ćwiczeń mogą nie wystarczyć, jeśli chodzi o prawdziwie zdrowe serce w miarę starzenia , szczególnie w porównaniu do 4 do 5, 30-minutowych sesji ćwiczeń tygodniowo.

Jeśli masz https://yourpillstore.com/pl/pleasure-duo/ więcej pytań na temat minimalnej skutecznej dawki ćwiczeń, dołącz do rozmowy na Facebooku.com/getfiy!

Wszystkie treści są tutaj tylko do celów informacyjnych. Ta treść nie zastępuje profesjonalnego osądu własnego dostawcy służby zdrowia. Skonsultuj się z licencjonowanym pracownikiem służby zdrowia w sprawie wszystkich indywidualnych pytań i problemów.

O autorze

Ben Greenfield

Ben Greenfield otrzymał tytuł licencjata i magistra z University of Idaho w dziedzinie nauki sportowej i ćwiczeń; Osobiste certyfikaty szkolenia oraz siły i kondycji od National Siła and Conditioning Association (NSCA); Certyfikacja żywienia sportowego z Międzynarodowego Towarzystwa Żywienia Sportowego (ISSN), zaawansowanego certyfikatu dopasowania rowerowego z Serotta. Ma ponad 11-letnie doświadczenie w trenowaniu profesjonalistów, kolegialnych i rekreacyjnych sportowców ze wszystkich sportów, a jako pomogło setkom klientów osiągnąć odchudzanie i sukces fitness.

Subskrybuj podcast Get-Fit Guy Spotify Google Stitcher

Jak poradzić sobie z głodami żywnościowymi, które mogą wynikać z ciężkich ćwiczeń.

Ben Greenfield Get-Fit Guy 24 maja 2012 1-minutowy czytanie

Niedawno natknąłem się na pierwsze badanie, jakie kiedykolwiek widziałem, co pokazuje Ćwiczenia mogą nie powodować „kompensacji kalorii”, jedząc więcej później. Do tego momentu większość badań sugeruje, że ćwiczenia mogą faktycznie wykoleić dietę, umożliwiając uzasadnienie zjedzenia kilku dodatkowych przekąsek lub więcej śmieci w dniach ćwiczeń.

To często powoduje, że ludzie zatrzymują zdrowe zmiany stylu życia. Są podekscytowani zmianą codziennej rutyny, lepszym jedzeniem i ćwiczeniem więcej. Ale wtedy ciężka objętość ćwiczeń powoduje pragnienia żywności, które uniemożliwiają trzymanie się zdrowej diety, więc jednostka zostaje zniechęcona i po prostu rezygnuje.

Zauważyłem, że to zjawisko wydaje się być najbardziej wyraźne wśród ciężkich ćwiczeń, takich jak triathloniści, maratoniści lub kulturystycy. Więc jakie jest rozwiązanie?

1) Ćwiczenie w umiarkowanych ilościach. Nie jest konieczne wykonywanie ogromnej dziennej objętości ćwiczeń, chyba że jesteś zawodowym sportowcem.

2) Zapisz to, co jesz. Śledzenie tego, co wkładasz do ust, mniej prawdopodobne, że zaangażujesz się w nadmierne spożycie kalorii. Użyj aplikacji do śledzenia kalorii, aby ułatwić ten proces.

3) napędzaj swoje treningi. Jeśli ćwiczysz na pusty żołądek, spróbuj zjeść coś wkrótce po treningu, abyś nie miał wygłodniałego apetytu. Zapytaj na stronie Get-Fit Guy na Facebooku.

Dziewczyna jedzą obraz od Shutterstock

Wszystkie treści tutaj są wyłącznie do celów informacyjnych. Ta treść nie zastępuje profesjonalnego osądu własnego dostawcy służby zdrowia. Skonsultuj się z licencjonowanym pracownikiem służby zdrowia w sprawie wszystkich indywidualnych pytań i problemów.

O autorze

Ben Greenfield

Ben Greenfield otrzymał tytuł licencjata i magistra z University of Idaho w dziedzinie nauki sportowej i ćwiczeń; Osobiste certyfikaty szkolenia oraz siły i kondycji od National Siła and Conditioning Association (NSCA); Certyfikacja żywienia sportowego z Międzynarodowego Towarzystwa Żywienia Sportowego (ISSN), zaawansowanego certyfikatu dopasowania rowerowego z Serotta. Ma ponad 11-letnie doświadczenie w trenowaniu profesjonalistów, kolegialnych i rekreacyjnych sportowców ze wszystkich sportów, a jako pomogło setkom klientów osiągnąć odchudzanie i sukces fitness.

Subskrybuj podcast Get-Fit Guy Spotify Google Stitcher

Istnieje wiele sposobów na rozwiązanie wyzwania związanego z łapaniem dziecka. Dzisiaj Mighty Mommy ma 7 wskazówek na temat tego, jak ty i twoje dziecko radzicie sobie z tym, z czym ty i ostatecznie ponownie wymienić ten nieprzyjemny, a czasem upokarzający problem.

przez Cheryl Butler Project Parenthood 4 listopada 2013 6-minutowy Readepisode #254 Play Pause Słuchaj radzenia sobie z twoim Dziecko, w którym obecnie doświadczamy problemów związanych z odtwarzaniem w Safari. Jeśli chcesz wysłuchać dźwięku, użyj Google Chrome lub Firefox.

Wskazówka nr 4: Alarm z łóżka

Alarm z łóżkiem jest produktem, który daje najlepsze wyniki dla wielu rodzin. To urządzenie uczy mózgu dziecka, aby zwracali uwagę na pęcherz podczas snu. Alarmy z łóżka mają dwie podstawowe części: (1) Czujnik wilgotności, który wykrywa mocz i (2) jednostkę alarmową, która wytwarza głośny dźwięk, gdy dziecko nakłada łóżko.

Gdy alarm się wyłącza, budzi Dziecko, żeby mógł iść do łazienki i skończyć oddawanie moczu w toalecie. Po tygodniach usłyszenia alarmu mózg dziecka uczy się zwracać uwagę na pełne sygnały pęcherza i budzi się przed zmoczeniem łóżka. Wykorzystaliśmy alarm dla mojego syna i odnieśliśmy wielki sukces w ciągu zaledwie miesiąca.

Tip #5: Narkotyki stosowane w leczeniu bedwetting

w jego książce, budzących się suchy, Dr Bennett omawia także leki, które są najczęściej przepisywane do dgnit. Nazywa się to desmopressin (nazwa marki: DDAVP) i jest wyprodukowaną formą hormonu wytwarzanego przez mózg w celu zmniejszenia produkcji moczu w nocy. Efekty desmopresyny trwają tylko przez krótki czas, a dzieci zwykle nawracają, gdy leki są zatrzymywane. Z tego powodu lekarze zazwyczaj zalecają to śpiącym, wakacji lub specjalnych okazjach.

Wskazówka nr 6: Znajomość dzieci w celu oczyszczenia

Zciągnięcie dziecka, aby pomogło posprzątać, jeśli budzi mokro jest ważne. To nauczy dziecko poczucie odpowiedzialności. Wyjaśnij, że nie jest to kara, ale przyjmuje odpowiedzialność. Może to wydawać się okrutne, ale w rzeczywistości daje dziecku poczucie władzy nad sytuacją, ponieważ daje mu coś do skupienia się zamiast zawstydzić.

Jeśli dwetowanie jest trwałe, możesz chcieć pokryć materac Wodoodporny materiał.

Wskazówka #7: Zachęcaj swoje dziecko

Dr. Bennett zaleca następujące strategie, które pomogą złagodzić niepokój dziecka:

Nie kara ani nie zawstydzaj dziecka za mokro w nocy. Przypomnij dziecku, że dgnitowanie nie jest wadą nikogo. Poinformuj dziecko, że wiele innych dzieci ma ten sam problem. Opowiedz dziecku o kimkolwiek w rodzinie, którzy zmoczą dorastające łóżko. Zachowaj niskie podejście po zwilżeniu odcinków. Porozmawiaj ze swoim dzieckiem o śpiących z przyjaciółmi w tym okresie. Najlepiej może być przerwę od noclegu, dopóki problem z łysieniem nie zostanie pokonany, aby zmniejszyć szansę, że twoje dziecko zostanie upokarzone, jeśli stanie się to publicznie.

Chwała dziecko za budzenie się w nocy, za mniejsze Mokre plamy lub na suchą noc. Jednym z najlepszych prezentów, jakie możemy dać naszym dzieciom, jest wygodny, pewny siebie sen. Przytulanie się z nimi lub delikatnie gładząc czoło, zanim pójdą spać, mówiąc im, że ich kochamy, i uspokajając, że dgnicie jest normalną częścią dorastania i że nie będzie trwać wiecznie, może pomóc im się zrelaksować i mieć a Wyższa samoocena w tym frustrującym czasie.

Czy masz jakieś strategie, które można podzielić na temat zwilżania łóżka? Podziel się swoimi przemyśleniami w sekcji komentarzy na stronie internetowej Mighty Mommy lub opublikuj swoje pomysły na stronie Mighty Mommy na Facebooku. Możesz także połączyć się ze mną na Twitterze @Mightymommy lub wysłać mi e-mailem na Mommy@quickanddirtytips.com. Odwiedź moje rodzinne tablice na Pinterest.com/Mightymommyqdt

Jeśli masz dziecko, które nakłada łóżko, kocha je jeszcze bardziej i pamiętaj, że to też minie! Ciesz się rodziną i do następnego razu – szczęśliwe rodzicielstwo!

budzik, chłopiec z łóżkiem i chłopcem śpiące obrazy dzięki uprzejmości Shutterstock.

Strony

«Pierwsze‹ Poprzedni12 wszystkie treści Oto tylko cele informacyjne. Ta treść nie zastępuje profesjonalnego osądu własnego dostawcy zdrowia psychicznego. Skonsultuj się z licencjonowanym specjalistą ds. Zdrowia psychicznego w celu uzyskania wszystkich indywidualnych pytań i problemów.

O autorze

Cheryl Butler Project Parenthood

Cheryl L. Butler była gospodarzem potężnego podcastu Mommy przez dziewięć lat od 2012 do 2021 roku. Jest matką ośmiorga dzieci. Jej doświadczenia z niepłodnością, adopcją, siedem ciąż i wychowywanie dzieci z opóźnieniami rozwojowymi pomogły jej stać się źródłem radości i wyzwań rodzicielstwa. Możesz skontaktować się z nią e-mailem.

Śledź Facebook LinkedIn Pinterest Subskrybuj podcast Project Parenthood Spotify Google Stitcher

Z zbliżającym się Halloween, wielu rodziców zastanawia się, czy powinni zaoferować cukierki bez cukru dla trick-albo.

Contents

Search

We offer something different to local and foreign patrons and ensure you enjoy a memorable food experience every time.